Програми

МУЗИЧКО СЦЕНСКИ ПРОГРАМ НА САЈМУ

 18 - 30.12.2015.
Београдски сајам

 

Датум

Време

Назив програма

Опис програма

Извођач

Водитељ / глумци

18.12.

петак

11.15

“Шалабалабајка’’

позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

18.12.

петак

17.00

“Новогодишње распевавање’’

Музичко -сценски програм

ДКЦБ

(Хор, Балет, Вокална група Нађи своју звезду, плесна анимација, Уметнички центар Талија), Хор Чаролија, солисти фестивала Чаролија, солисти Фестивала Златна Сирена, Деда Мраз

Леонтина Вукомановић
и
Миња Субота

19.12.

Суб.

 

 

 

 

12.00

“Новогодишња музичка кутија’’

Музички програм

Уметнички ансамбл Краљ Петар I, плесна група и плесна анимација

Бода Нинковић

19.12.

Суб.

15.00

“Новогодишња бајка’’

Позоришна представа

Трупа Хајде обрадуј дан

Татјана Миланов, Ђурђа Павловић, Никола Марковић, Никола Симић

19.12.

Суб.

18.00

Зимска чаролија

Музички програм

Хор Чаролија, солисти Звездице,

Деда Мраз

Бода Нинковић

20.12.

Нед.

12.00

“Новогодишње тајне Дунава’’

Позоришна представа

Позоришна трупа БАСТ

Дубравко Јовановић, Маја Лукић, Владимир Пауновић

20.12.

Нед.

15.00

“Балетске играрије’’

Сценски програм

Амадеус балет, плесна група, Хор Круна од нота, плесна анимација, Деда Мраз, Уметнички центар Талија, солисти Звездице

Миња Субота, Леонтина Вукомановић

20.12.

Нед.

18.00

“Новогодишње распевавање’’

Музичко -сценски програм

Teenage Хор Чаролија, балет ДКЦБ, Хор ДКЦБ,

солисти, Хор „Круна од нота“, солисти фестивала Златна сирена, Уметнички центар Талија, плесна анимација, солисти Звездице, солисти фестивала Чаролија, Деда Мраз

Предраг Вуковић

Пеђолино

21.12.

Пон.

11.15

“Шалабалабајка’’

Позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

21.12.

Пон.

18.00

„Побуна новогодишњих

играчака“

Позоришна представа

Театар „Маска“

Лазар Дубовац, Марија Пушкаров-Поповић, Милан Пајић, Владимир Поповић

22.12.

Ут.

11.15

“Принцеза у новогодишњој

ноћи’’

Позоришна представа

Позориште лутака “Пинокио’’

Бињана Михајловић, Драгиша Косара

22.12.

Ут.

18.00

“Нова година стиже’’

Балетски програм

Балетски студио “Сцена’’

и Балетски студио Ане Пфлуг, Хор Чаролија, солисти фестивала Чаролија, Вокална група Нађи своју звезду, плесна анимација, Уметнички центар Талија,

Деда Мраз

Леонтина Вукомановић

23.12.

среда

11.15

“Принцеза у новогодишњој ноћи’’

Позоришна представа

Позориште лутака “Пинокио’’

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

23.12.

среда

18.00

“Нова година стиже’’

Музичко-сценски програм

Балетски студио Креатива,

Балетски студио “Балетино’’,

плесна група, вокална група Нађи своју звезду ДКЦБ, солисти фестивала Чаролија, солисти фестивала Златна Сирена, Уметнички центар талија, Деда Мраз

Предраг Вуковић Пеђолино

24.12.

Чет.

11.15

“Принцеза у новогодишњој ноћи’’

Позоришна представа

Позориште лутака Пинокио

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

24.12.

Чет.

18.00

Дизнибенд

Концерт лименог дувачког оркестра за децу са трубачким аранжманом најпопуларнијих дечјих песама (Деца су украс света, Вуче, Вуче, Браћу не доносе роде, Преко брда, преко брега, Звончићи…)

Дизнибенд, Деда Мраз

Миња Субота

25.12.

петак

11.15

“Дечја земља: Шалабалабајка’’

Позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

25.12.

петак

18.00

“Божићна чаролија’’

Музички програм

Хор Чаролија,

Деда Мраз

Леонтина Вукомановић

26.12.

Суб.

12.00

“Новогодишња музичка кутија’’

Музички програм

Уметнички ансамбл Краљ Петар I

Деда Мраз

Предраг Вуковић Пеђолино

26.12.

Суб.

15.00

“Новогодишњи Пеђолино шоу’’

Музичко-сценски програм

Фолклор, балет, музичке групе, хорови и солисти,

Деда Мраз

Предраг Вуковић Пеђолино

26.12.

Суб.

18.00

“Новогодишње разигравање’’

Музичко-сценски програм

ДКЦБ колаж

балет, Хор, солисти, плесна група, плесна анимација, солисти Звездице, солисти фестивала Златна Сирена, Уметнички центар Талија, Деда Мраз

Миња Субота

27.12.

Нед.

12.00

“Празници нам стижу’’

Музички програм

Квартет

Бенд Вокал 5 и солисти Звездице, Деда Мраз

Бода Нинковић

27.12.

Нед.

15.00

“Чаробне жице’’

Музички програм

Тамбурашки дечји оркестар Сакуле, Деда Мраз

Бода Нинковић

27.12.

Нед.

18.00

“Новогодишње распевавање’’

Музичко-сценски програм

ДКЦБ колаж

Хор, Вокална група, Балет, плесна група, плесна анимација, солисти фестивала Златна Сирена, солисти Звездице, Уметнички центар Талија, Деда Мраз

Предраг Вуковић Пеђолино

28.12.

Пон.

11.15

“Деда Мраз у чаробној шуми’’

Позоришна представа

Трупа Хајде обрадуј дан

Татјана Миланов, Јадранка Нанић Јовановић, Никола Марковић и Никола Симић

28.12.

Пон.

18.00

Дизнибенд

Музички програм Концерт лименог дувачког оркестра за децу са трубачким аранжманом најпопуларнијих дечјих песама (Деца су украс света, Вуче, Вуче, Браћу не доносе роде, Преко брда, преко брега, Звончићи…)

Дизнибенд, Деда Мраз

Милорад Мандић Манда

29.12.

Уто.

11.15

“Принцеза у новогодишњој ноћи’’

Позоришна представа

Позориште лутака Пинокио

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

29.12.

Уто.

18.00

“Празници нам стижу’’

Музички програм

Квартет
Бенд Вокал 5, солисти Звездице, Деда Мраз

Бода Нинковић

30.12.

среда

11.15

“Новогодишње тајне Дунава’’

Позоришна представа

Позоришна трупа БАСТ

Дубравко Јовановић, Маја Лукић, Владимир Пауновић

30.12.

среда

18.00

Дизнибенд

Концерт лименог дувачког оркестра за децу са трубачким аранжманом најпопуларнијих дечјих песама (Деца су украс света, Вуче, Вуче, Браћу не доносе роде, Преко брда, преко брега, Звончићи…)

Дизнибенд, Деда Мраз
Хор Чаролија и солисти

Леонтина Вукомановић

 

 

Више из ове категорије « Дочек Нове године Трг бајки »

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grb bg cir

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

Copyright © 2018 | CEBEF. All Rights Reserved.